6 thoughts on “Komentarze Gości”

  1. Byłem na majówkę 2014. Wszystko super. Pokoje bardzo fajne. Jak miało być zimno w nocy to właściciele włączyli ogrzewanie. Można robić ognisko/grilla ile się chce, bez dopłaty. Gospodarze bardzo gościnni, wszyscy. Lodówka działa. Łazienka w porządku. Okolica przepiękna. Cisza i spokój. Daleko (na szczęście) od tysięcy turystów mazurskich a jednocześnie blisko do wszystkich atrakcji. Świetne miejsce wypadowe na wycieczki rowerowe. Polecam serdecznie :). Włodek Łuczyński

  2. Cudowne miejsce, szczególnie dla osób lubiących długie spacery.Piękna okolica. Ogromny plus za pyszną kuchnię – jedzenie jak u mamy. Życzliwi gospodarze. Polecamy.

  3. Od wielu już lat z radością wracamy w to miejsce, do tych ludzi 🙂 Ostoja spokoju, gdzie ciągle jeszcze znajdujemy nieodkryte dla nas czarowne miejsca. Wspaniali gospodarze, którzy dbają o nas niezmiennie i wytrwale. Ogniska, “imprezowa stodółka”, pyszne posiłki, przytulne pokoje. Można wymieniać i wymieniać….

  4. Chciałam jeszcze raz podziękować Pani Ani i Panu Ryszardowi za przemiły pobyt w Osiniaku.Organizowaliśmy tam drugie urodzinki naszego wnuka dziesięcioosobową grupą. Oprócz pokoi mieliśmy do dyspozycji osobny domek z wygodnym tarasem. Można biesiadować do póżnych godzin nikomu nie wadząc.Placyk zabaw dla dzieci jest bogato wyposażony więc nasz Jędruś nie nudził się ani chwili. Kuchnia Pani Ani to po prostu niebo w gębie !! Jednym słowem smacznie, obficie , przemiło . Z czystym sumieniem gorąco wszystkim POLECAM !!!

    Grażyna G.

  5. Pierwszy raz spedzilismy tu weekend atmosfera mega super rodzinna , bardzo sympatycznie bezpiecznie dla dzieci ,super warunki do odpoczynku ,ognisko kiełbaski 🙂 trampolinka 🙂 dziekujemy za pobyt i na pewno jeszcze odwiedzimy Państwa przy okazji pobytu na Mazurach 🙂
    z czystym sumieniem możemy polecić wszystkim chętnym to miejsce : Ewa,Darek,Ola, Dominika :):):)

  6. Spędziliśmy bardzo miły czas w gościnie u Anny i Ryszarda. Pomimo, że nasz przyjazd znacznie się opóźnił, Ryszard czekał na nas z uśmiechem. Następnego dnia cierpliwie wypunktował atrakcje okolicy i dzięki temu spędziliśmy aktywny dzień na rowerach podziwiając uroki natury i próbując lokalnych przysmaków. Wieczorem mogliśmy skorzystać z ogrzanej kominkiem sali gościnnej mieszczącej się w zabytkowym drewnianym domu, stojącym na ich posesji. Mamy nadzieję zawitać tam znowu. Jeszcze raz dziękujemy za gościnę! We had a great time at Anna and Richard ‘s place, we really hope to visit again !

Zostaw Komentarz